Sme optikou so zameraním na detské rámy. Nájdete tu široký sortiment rámov pre úplne najmenších, až po rámy pre juniorov. Mnoho žien a mužov s užšou tvárou tiež ocení šírku nášho sortimentu. Pri tvorbe sortimentu sa sústreďujeme na funkčnosť a kvalitu okuliarových rámov. So záujmom si pozrieme všetok detský sortiment distribuovaný na Slovensko, no vyberáme iba tie rámy, ktoré na základe našich skúsenosti budú prínosom pre malých užívateľov.  Keďže mnohé očné vady sa dajú korigovať a liečiť v detskom veku, je namieste aby kvalita bola na prvom mieste.

Prečo prísť k nám?

Každé dieťa potrebuje k okuliarkom aj kvalitný servis. U nás máte úpravy, ako napríklad vyrovnanie u nás zakúpeného rámu bezplatne.

Snažíme sa, aby sa všetky deti u nás cítili veľmi príjemne. Pri výbere sa môžu pohrať v detskom kútiku alebo si nakresliť obrázok.

Zopár rád pri výbere

Dôverujme dieťaťu:

Aby okuliarky splnili účel, musí ich dieťa chcieť nosiť. Iba ak sa dieťaťu okuliare páčia, bude ich nosiť a neskončia v puzdre
v školskej taške, hneď ako sa dieťa dostane z dosahu rodiča. Neznamená to ale, že módnosť treba povýšiť nad účel.

Veľmi pozorne počúvajme dieťa ako sa v nových okuliaroch cíti.
I keď dlžku a ohnutie straníc vieme upraviť, pohodlie na nošteku by malo byť základom dobrého výberu okuliarov.

Nechajte si poradiť:

Vhodná veľkosť rámu je veľmi dôležitá a vždy by mala ideálne sedieť k veľkosti tváre.

Dôležité je vyberať vhodný tvar okuliarkov. Dieťaťko by nemalo mať rám, pri ktorom pozerá ponad okuliare, i keď je daný tvar možno veľmi moderný.
Nezabúdajme, že v cene okuliarkov je i servis. Pravidelné úpravy by mali byť samozrejmosťou.

Pri výbere okuliarových šošoviek by sme mali mať na zreteli najmä bezpečnosť. Štandardne sa deťom odporúčajú plastové šošovky. O ďalších úpravách, ako sú napríklad tvrdenie, antireflexná úprava alebo UV filter, vám radi porozprávame v našej optike.

Značky rámov

Centrostyle
Nano Vista
Star Wars
Bambini
Hello Kitty
New York Yankees
Spiderman
Ray Ban
No Fear
Point
Okula
Boston
Mondoo
Pepe Jeans
LuluCastagnette
Vogue
Silhouette
Point
Lazer
Rodenstock
United Colors of Benetton
Patricia Tusso
Eyecroxx
COOLine
Life
Maritza
Enzzo
Brooklyn
SeCG
…a mnoho iných.